Tarta z jabłkami bez jajek

Tarta z jabłkami bez jajek

Tarta z jabłkami bez jajek to pyszny deser, który można przygotować w kilka chwil. Jest to idealne danie na letnie popołudnia, gdyż jest lekkie i szybkie w przygotowaniu. Składniki są łatwo dostępne, a samo pieczenie trwa tylko kilka minut. Tarta z jabłkami bez jajek ma delikatny smak i aromat, który sprawia, że jest to idealny deser na każdą okazję.

Tarta z jabłkami bez jajek jest bardzo prosta w przygotowaniu. Wystarczy umyć i obrać jabłka, a następnie pokroić je w cienkie plasterki. Następnie należy przygotować ciasto francuskie lub kruche i wyłożyć je do formy do tarty. Na ciasto należy ułożyć plasterki jabłek i posypać je cukrem oraz skórką cytrynową. Całość należy piec w piekarniku około 25-30 minut.

Przepis na Tarta z jabłkami bez jajek

Składniki:

  1. 3 duże jabłka
  2. 1 opakowanie ciasta francuskiego lub kruchego
  3. 3 łyżki cukru
  4. skórka otarta z 1 cytryny

Przygotowanie: Umyj i obierz jabłka, a następnie pokrój je w cienkie plasterki. Przygotuj formę do tarty i wyłóż do niej ciasto francuskie lub kruche. Na ciasto ułóż plasterki jabłek i posyp je cukrem oraz skórką cytrynową. Piecz tartę w piekarniku około 25-30 minut.

Tarta z jabłkami bez jajek to idealny deser na letnie popołudnia. Jest prosta w przygotowaniu i ma delikatny smak i aromat, dzięki czemu może być podawana na każdym spotkaniu rodzinnym lub imprezie. Spróbuj tego pysznego deseru już dziś!

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz