Lato miłości drink z rumem i baileys’em

Lato to czas, kiedy wszystko jest możliwe. Miłość, szczęście i radość są na porządku dziennym. Nic więc dziwnego, że lato to idealny czas na przygotowanie drinka z rumem i Baileys’em. Ten drink jest idealny do wypicia podczas letnich spotkań z przyjaciółmi lub romantycznego wieczoru we dwoje.

Ten drink jest bardzo prosty w przygotowaniu i ma niesamowity smak. Rum i Baileys’em tworzą doskonałe połączenie, które sprawia, że ten drink jest naprawdę wyjątkowy. Dodatkowo, dodanie kilku kostek lodu sprawia, że drink staje się orzeźwiający i idealny na upalne dni.

Ten drink jest idealnym sposobem na urozmaicenie letniego spotkania z przyjaciółmi lub romantycznego wieczoru we dwoje. Jego smak i aromat sprawiają, że każdy poczuje się wyjątkowo.

Przepis na lato miłości drink z rumem i baileys’em

Składniki:

  1. 50 ml rumu
  2. 50 ml Baileys’a
  3. Kostki lodu

Sposób przygotowania: Wszystkie składniki umieść w shakerze i dobrze wstrząśnij. Następnie przelej do szklanki z kostkami lodu. Gotowe!

Polecam spróbować tego drinka latem – jego smak i aromat sprawią, że każdy poczuje się wyjątkowo! To doskonały sposób na urozmaicenie letniego spotkania z przyjaciółmi lub romantycznego wieczoru we dwoje.

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz