Bitki wieprzowe w sosie własnym z domowymi kopytkami

Bitki wieprzowe to jedno z najbardziej popularnych dań mięsnych. Są one bardzo smaczne i łatwe do przygotowania. Bitki wieprzowe można przygotować na różne sposoby, ale najlepsze efekty daje ich przygotowanie w sosie własnym z dodatkiem domowych kopytek.

Kopytka to tradycyjne polskie danie, które składa się z mieszanki mąki i ziemniaków. Kopytka są idealnym dodatkiem do bitków wieprzowych, ponieważ doskonale komponują się ze smakiem mięsa. Dodatek kopytek pozwala uzupełnić daniami obiadowymi składniki odżywcze, a także nadać im nowego smaku.

Bitki wieprzowe w sosie własnym z domowymi kopytkami to idealne połączenie smaków i aromatów. Danie jest proste i szybkie do przygotowania, a jednocześnie bardzo sycące i pełne witamin. To doskonała propozycja na rodzinny obiad lub spotkanie ze znajomymi.

Przepis na bitki wieprzowe w sosie własnym z domowymi kopytkami

Składniki:

  1. 500 g bitków wieprzowych
  2. 1 cebula
  3. 3-4 ząbki czosnku
  4. 1 łyżka masła
  5. 1 łyżka oleju
  6. 200 ml bulionu warzywnego lub drobiowego
  7. Sól i pieprz do smaku

Polecamy!

Jeśli szukasz prostego i smacznego dania na rodzinny obiad lub spotkanie ze znajomymi, polecamy bitki wieprzowe w sosie własnym z domowymi kopytkami. To połączenie smaków i aromatów, które na pewno Ci się spodoba!

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz