Bochen chleba „City” w kratkę,,,,

Bochen chleba „City” w kratkę to jeden z najbardziej popularnych rodzajów chleba. Jest on wytwarzany z mieszanki mąki pszennej, żytniej i orkiszowej. Chleb ten ma charakterystyczną konsystencję i smak, dzięki czemu jest idealny do kanapek lub jako dodatek do dań obiadowych. Ma również dużo witamin i minerałów, co czyni go zdrowym i pożywnym posiłkiem.

Chleb ten jest bardzo łatwy w przygotowaniu. Wystarczy tylko kilka składników, aby uzyskać pyszny i aromatyczny bochen chleba. Można go upiec w piecu lub na patelni, a także można go przechowywać w lodówce przez kilka dni.

Bochen chleba „City” w kratkę to doskonała opcja dla osób, które szukają zdrowego i pożywnego posiłku. Jest on łatwy w przygotowaniu i może być spożywany na ciepło lub na zimno. Jest to idealny dodatek do kanapek lub dań obiadowych.

Przepis na Bochen chleba „City” w kratkę

Składniki:

  1. 3 szklanki mąki pszennej
  2. 1 szklanka mąki żytniej
  3. 1/4 szklanki mąki orkiszowej
  4. 1/4 szklanki otrębów pszennych
  5. 1/4 szklanki otrębów żytnich
  6. 1/4 szklanki otrębów orkiszowych
  7. 2 łyżeczki soli
  8. 2 łyżeczki cukru
  9. 2 łyżeczki drożdży instant
  10. 3/4 szklanki letniej wody

„Bochen chleba „City” w kratkę” to doskonała opcja dla osób, które szukają zdrowego i pożywnego posiłku. Przygotowanie tego chleba jest proste i nie zajmuje dużo czasu. Warto spróbować tego smacznego i aromatycznego chleba!

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz