Na ciasto z mleka zagęszczonego słodzonego

Ciasto z mleka zagęszczonego słodzonego to pyszny deser, który można przygotować w kilka chwil. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią słodkie smaki, ale nie mają czasu na skomplikowane przygotowywanie potraw. Ciasto jest bardzo proste do przygotowania i może być podawane na ciepło lub na zimno. Dodatkowo jest ono bardzo sycące i może być doskonałym posiłkiem dla całej rodziny.

Ciasto z mleka zagęszczonego słodzonego jest również bardzo uniwersalne. Można je podawać samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami, takimi jak owoce, bita śmietana lub polewa czekoladowa. Dzięki temu każdy może urozmaicić swoje desery wedle własnych upodobań.

Przepis na ciasto z mleka zagęszczonego słodzonego

Składniki:

  1. 1 puszka mleka zagęszczonego słodzonego
  2. 3 jajka
  3. 1/4 szklanki cukru
  4. 1/4 szklanki oleju
  5. 1/2 szklanki mąki pszennej
  6. 1 łyżeczka proszku do pieczenia

Polecam!

Jeśli szukasz prostego i smacznego deseru, to ciasto z mleka zagęszczonego słodzonego jest idealnym rozwiązaniem. Jest ono łatwe do przygotowania i można je podawać na ciepło lub na zimno. Dodatkowo można je urozmaicić poprzez dodanie owoców, bita śmietany lub polewy czekoladowej. To pyszne ciasto sprawdzi się doskonale na każdej imprezie!

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz