Ciepła i szybka przekąska na imprezę

Jeśli chcesz zaserwować swoim gościom coś smacznego i szybkiego do przygotowania, to ciepła i szybka przekąska na imprezę jest idealnym rozwiązaniem. Przekąski te są łatwe w przygotowaniu, a także można je przygotować z wielu różnych składników. Możesz wybrać ulubione składniki swoich gości lub po prostu użyć tych, które masz pod ręką. Przekąski te są idealne do podawania na imprezach, ponieważ są one ciepłe i smaczne.

Przekąski te mogą być również bardzo zdrowe, jeśli wybierzesz odpowiednie składniki. Możesz używać warzyw, owoców, orzechów i innych produktów spożywczych o wysokiej wartości odżywczej. Dzięki temu Twoi goście będą mieli zdrowe i smaczne przekąski do jedzenia.

Ciepła i szybka przekąska na imprezę to doskonały sposób na zadowolenie swoich gości. Szybko się je przygotowuje, a także można je dostosować do preferencji każdego gościa. Przekąski te są idealne do podawania na imprezach, ponieważ szybko się je przygotowuje i są one ciepłe i smaczne.

Przepis na ciepłą i szybką przekaskę na imprezę

Składniki:

 1. 1/2 kg miksu warzyw (marchew, seler naciowy, papryka)
 2. 1/4 kg sera feta
 3. 1/4 kg suszonej żurawiny
 4. 1/4 kg orzechów laskowych
 5. 3 łyżki oleju
 6. Sól i pieprz do smaku

Sposób przygotowania:

 1. Piekarnik nagrzać do 200 stopni Celsjusza.
 2. Miks warzyw umyć, obrać ze skórki i pokroić w kostkę.
 3. Ser feta pokroić w kostkę.
 4. Na blasze do pieczenia umieścić warzywa, ser feta oraz żurawinę.
 5. Posypać orzechami laskowymi oraz polać olejem.
 6. Doprawić solą i pieprzem
 7. Piec ok . 25 minut , a następnie wyjąć z piekarnika

Ciepla i Szybka Przekaske na Impreze to doskonały sposób na zadowolenie swoich gości. Jest łatwa w przygotowaniu, a także możesz ją dostosować do preferencji każdego gościa. Przekąski są idealne do podawania na imprezach.

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz